Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu

Dział Pomocy Środowiskowej Świadczeń i Usług

Telefon kontaktowy 087 423-36-54

 

mgr Rzepiejewska Hanna – Starszy pracownik socjalny, pokój nr 6,
email: rzepiejewska.hanna@mgops.pisz.pl

mgr Truszkowska Edyta– Starszy pracownik socjalny, pokój nr 15, nr wew. 211
email: truszkowska.edyta@mgops.pisz.pl

mgr Jędrzejczyk Małgorzata – Starszy pracownik socjalny, pokój nr 16, nr, wew. 204
email: jedrzejczyk.malgorzata@mgops.pisz.pl

mgr Trzcinka Monika– Starszy pracownik socjalny, pokój nr 16, nr, wew. 204
email: trzcinka.monika@mgops.pisz.pl

mgr Zaremba Mariusz – Starszy pracownik socjalny, pokój nr 15, nr wew. 211
email: zaremba.mariusz@mgops.pisz.pl

mgr Wiśniewska Marta –Specjalista pracy socjalnej, pokój nr 7, nr wew. 212
email: wisniewska.marta@mgops.pisz.pl

inż. Ostrowski Krzysztof - Starszy pracownik socjalny, pokój nr 7, nr, wew. 212
email: ostrowski.krzysztof@mgops.pisz.pl

mgr Długozima Agnieszka –Specjalista pracy socjalnej, pokój nr 12, nr wew. 220
email: dlugozima.agnieszka@mgops.pisz.pl

mgr Kurkowska Magdalena – Specjalista pracy socjalnej, pokój nr 7, nr wew. 212
email: kurkowska.magdalena@mgops.pisz.pl

mgr Polkowska Beata - Specjalista pracy socjalnej, pokój nr 14, nr wew. 223
email: polkowska.beata@mgops.pisz.pl

mgr Podsiad Lucyna - Starszy Pracownik socjalny, pokój nr 13, nr wew. 210
email: podsiad.lucyna@mgops.pisz.pl

mgr Lipińska Marta - Pracownik socjalny, pokój nr 15, nr wew. 211
email: lipinska.marta@mgops.pisz.pl

mgr Barański Łukasz -Starszy pracownik socjalny, pokój nr 12, nr wew. 220
email: baranski.lukasz@mgops.pisz.pl

mgr Dulna Elżbieta - Starszy pracownik socjalny, pokój nr 14, nr. wew. 223
email: dulna.elzbieta@mgops.pisz.pl

mgr Mieczkowska Żaneta - Aspirant pracy socjalnej pok. nr 14, wew. 223
email: mieczkowska.zaneta@mgops.pisz.pl

 

Data powstania: piątek, 23 sty 2009 11:00
Data opublikowania: piątek, 23 sty 2009 11:03
Data edycji: środa, 26 sty 2011 09:53
Opublikował(a): Zbigniew Podbielski
Zaakceptował(a): Zbigniew Podbielski
Artykuł był czytany: 6930 razy
Ilość edycji: 13