Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Marszałek rozdał nagrody i wyróżnienia pracownikom socjalnym

Dzień Pracownika Socjalnego stał się okazją do wręczenia nagród i wyróżnień Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Uroczystość odbyła się 17.11.2017 w salach kopernikowskich Zamku Kapituły Warmińskiej.

Celem nagród i wyróżnień marszałka jest promocja nowoczesnych oraz twórczych rozwiązań w dziedzinie pomocy i integracji społecznej. Nagrody i wyróżnienia są przyznawane w kategorii:
» indywidualnej - pracownikom instytucji pomocy i integracji społecznej oraz najbardziej aktywnym liderom organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy i integracji społecznej z terenu województwa warmińsko-mazurskiego,
» zespołowej - jednostkom organizacyjnym pomocy i integracji społecznej oraz organizacjom pozarządowym działającym na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w obszarze pomocy i integracji społecznej.

W tym roku marszałek Gustaw Marek Brzezin uhonorował nagrodą zespołową w postaci statuetki nasz Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu.

 

Data powstania: wtorek, 21 lis 2017 08:51
Data opublikowania: wtorek, 21 lis 2017 09:21
Data edycji: wtorek, 21 lis 2017 09:26
Opublikował(a): Zbigniew Podbielski
Zaakceptował(a): Zbigniew Podbielski
Artykuł był czytany: 1476 razy
Ilość edycji: 1