Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE PAL 16.12.2011

Spotkanie podsumowujące

PROGRAM AKTYWNOŚCI LOKALNEJ

dnia 16.12.2011r.

W dniu 16 grudnia 2011r. uczestnicy Programu Aktywności Lokalnej wraz z rodzicami brali udział w spotkaniu podsumowującym tegoroczne działania realizowane w ramach projektu „Piska Akademia Aktywności”. Do „Mazurskiego Gościńca” - gdzie odbyło się spotkanie- przybyli również zaproszeni goście, m.in. Burmistrz Pisza - Jan Alicki, Przewodnicząca Rady Miejskiej – Pani Lilla Bednarek, przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Piszu - Pani Renata Sulewska , Przewodniczący Komisji Porządku Publicznego, Bezpieczeństwa i Spraw Rodziny – Pan Mirosław Banach oraz zaangażowani w realizację projektu trenerzy i pracownicy socjalni.

Koordynująca projekt Pani Dorota Karpińska wraz z Małgorzatą Jędrzejczyk – Specjalistą reintegracji zawodowej przedstawiły założenia i cele tegorocznego Programu Aktywności Lokalnej oraz przybliżyły tematykę zrealizowanych zajęć i warsztatów. Następnie za namową Dyrektor MGOPS w Piszu – Pani Elwiry Świetlickiej zabrali głos młodzi uczestnicy PAL dzieląc się swoimi uwagami, emocjami, odczuciami związanymi z uczestnictwem w projekcie. Podczas tego uroczystego wieczoru młodzież zaprezentowała krótki program artystyczny gry na bębnach i tańca z ogniem, rezultat nabytych podczas warsztatów umiejętności. W wolnej chwili każda z zaproszonych osób mogła spróbować swoich sił w wybijaniu rytmów na bębnach afrykańskim, co okazało się niełatwym zadaniem.

Na zakończenie spotkania odbył się poczęstunek .

Wszystkim uczestnikom z rąk Burmistrza wręczono certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w Programie Aktywności Lokalnej w 2011r.Data powstania: wtorek, 20 gru 2011 10:56
Data opublikowania: wtorek, 20 gru 2011 14:19
Opublikował(a): Sławomir Muras
Zaakceptował(a): Sławomir Muras
Artykuł był czytany: 2587 razy