Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Wnioski na nowy okres zasiłkowy 2009 - 2010

Informacja dla osób pobierających świadczenia rodzinne oraz świadczenia z funduszu alimentacyjnego

 

 

ŚWIADCZENIA RODZINNE

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu – Dział Świadczeń Rodzinnych informuje, że od dnia 1 września w tutejszym ośrodku  można składać wnioski w sprawie ustalenia prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego na nowy okres zasiłkowy trwający od dnia 1 listopada 2009 r. do dnia 31 października 2010 r.  

 

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia rodzinne na nowy okres zasiłkowy złoży wiosek wraz z dokumentami do dnia 30 września br., ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc listopad następuje do dnia 30 listopada br. 

W przypadku złożenia wniosku wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 października br. do dnia 30 listopada br., ustalenie prawa do świadczeń rodzinnych oraz wypłata świadczeń przysługujących  za miesiąc listopad następuje do dnia 31 grudnia br.

 

 

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

 

Wnioski o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy trwający od dnia 1 października 2009 r. do dnia 30 września 2010r.  są przyjmowane od dnia 1 sierpnia br.  

 

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy złoży wiosek wraz z dokumentami do dnia 31 sierpnia br., ustalenie prawa do świadczeń z funduszu oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 31 października br.

W przypadku złożenia wniosku wraz z dokumentami  w okresie od dnia 1 września br. do dnia 31 października br., ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących  za miesiąc październik następuje do dnia 30 listopada br

 

 Druki wniosków o przyznanie świadczeń z funduszu alimentacyjnego i świadczeń rodzinnych dostępne są w siedzibie Ośrodka- II piętro, pok.26 i pok.23.

Data powstania: wtorek, 25 sie 2009 13:55
Data opublikowania: wtorek, 25 sie 2009 13:57
Data przejścia do archiwum: środa, 31 lip 2013 11:47
Opublikował(a): Zbigniew Podbielski
Zaakceptował(a): Zbigniew Podbielski
Artykuł był czytany: 2552 razy