Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piszu

Biuletyn Informacji Publicznej

Realizacja „PAA” w miesiącu listopadzie

W trakcie realizacji jest kurs prawa jazdy kat. „B” w ramach którego odbywają się zajęcia praktyczne oraz próbne egzaminy wewnętrzne mające na celu sprawdzenie wiedzy teoretycznej uczestników.

Dobiegł końca kurs „Sprzedawca z obsługą kas fiskalnych i programem magazynowym”. Celem kursu było przygotowanie słuchaczy do pracy w zakresie organizacji i techniki handlu przy sprzedaży towarów i usług oraz nauka profesjonalnej obsługi klienta.

Wraz z końcem miesiąca odbyły się ostatnie zajęcia w ramach kursu „Opiekun osób starszych z modułem języka niemieckiego”. Przekazane wiadomości i nabyte przez bezrobotnych klientów Ośrodka umiejętności pozwoliły uzyskać nowe  kwalifikacje zawodowe dostosowane do potrzeb lokalnego rynku pracy.

29 listopada odbyły się pierwsze warsztaty rękodzieła artystycznego. Łącznie 20 uczestników „PAA”, którzy zgłosili chęć wzięcia w nich udziału będzie rozwijać swoje zdolności manualne przy wykorzystaniu różnych technik i metod dekoracyjnych.

Dnia 17 grudnia 2013r. o godz. 11:00 w Hotelu Nad Pisą odbędzie się spotkanie podsumowujące VI edycję projektu „Piska Akademia Aktywności”.

 

Sporządziła: Małgorzata Jędrzejczyk

 

 

 

Data powstania: poniedziałek, 9 gru 2013 13:13
Data opublikowania: poniedziałek, 9 gru 2013 13:17
Opublikował(a): Zbigniew Podbielski
Zaakceptował(a): Zbigniew Podbielski
Artykuł był czytany: 1831 razy